Szczecin staje się eko miastem?

10 Sie

Przechadzając się po moim mieście mijam stanowiska z miejskim rowerami i liczne sklepiki ze zdrowymi, naturalnymi artykułami. Nic dziwnego, że echa mody na zdrowy tryb życia, można odnaleźć także w dwóch największych centrach handlowych w Szczecinie – w Galaxy oraz Kaskadzie.

Przykładem takiego miejsca są lokale SALAD STORY – zielona wyspa na tle innych punktów gastronomicznych. To tam można zjeść zdrowo, świeżo i lekko. Bogate menu oferuje kilkanaście rodzajów sałatek i jestem pewny, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. By jeszcze bardziej dogodzić klientom, SALAD STORY daje możliwość skomponowania własnej sałatki. Ponadto lokale serwują ciepłe posiłki w postaci kremowych zup, tart sezonowych i kanapek z tortilli. Znajdziemy tam również zdrowe desery jak również koktajle owocowe, nie wspominając o sokach warzywnych i owocowych. To co najbardziej przekonuje, to fakt, że wszystkie potrawy są przygotowane codziennie, ze świeżych i naturalnych składników; nie znajdziemy tam śladów kostek rosołowych, konserwantów, półproduktów czy innych chemicznych ulepszaczy smaku. Sosy są codziennie kręcone na bazie oliwy z oliwek czy jogurtu naturalnego – nie są gotowym produktem „z torebki”.
SALAD STORY swoją ofertę kieruje przede wszystkim do osób zwracających  szczególną uwagę na świeżość, naturalność i wysoką jakość składników w swoim posiłku, jak również wegetarian i wegan oraz alergików. Każdy produkt jest opatrzony specjalnymi oznaczeniami wskazującymi na zawartość glutenu i laktozy. SALAD  STORY w swojej ofercie uwzględniło również dzieci – ma dla nich zdrowy zestaw z mini sałatką i słodką niespodzianką. Jest to świetna okazja dla rodziców, którzy chcą przekonać swoje pociechy do warzyw.
Dobrym momentem na odwiedzenie SALAD STORY jak i zapoznanie się z menu są trzecie urodziny restauracji. Od 13 do 14 września lokal w C.H.R Galaxy będzie gościł wszystkich sałatkożerców i serwował zdrowe promocje. Będzie dużo słodkiego ciasta marchewkowego a świeżo wyciskane soki będą lały się litrami! Każdy będzie mógł spróbować wszystkiego w promocyjnych cenach.
Ponadto SALAD STORY chce wkroczyć w jesień ze zdrową energią i witalnością. Oba lokale – zarówno w  Galaxy jak i  Kaskadzie, zapraszają do skorzystania z licznych promocji na każdą kieszeń! SALAD STORY postawi przede wszystkim na zdrowe śniadania, bo nie ma nic lepszego niż pełnowartościowy posiłek rano! Na studentów czeka 15 % rabatu na sałatki. Odwiedzajcie lokal w poszukiwaniu Happy Hours lub sałatki tygodnia!
Ja już odwiedziłem Salad Story, dostałem pyszny i przede wszystkim zdrowy posiłek. Porcja sycąca, warta swojej ceny. Wszystkim gorąco polecam by ulegli modzie na zdrowy tryb życia!